X
Produkt bol pridaný do objednávky.

e-vetranie.ske-shop so spoľahlivou vzduchotechnikou

Váš košík je prázdny

[x]

Prihlásiť sa

Aktuality Viete, čo dýchate? Zbavte vzduch nečistôt!

Novinky

01.04.2020 17:13

Viete, čo dýchate? Zbavte vzduch nečistôt!

Sami to moc dobre poznáte. Dopoludnia zotrite prach a večer by ste sa do upratovania mohli pustiť znova. Prach a ďalšie nečistoty sa k nám dostávajú zvonku, ale vytvára sa aj v samotných vnútorných priestoroch domov a bytov. Ako v boji s prachom zvíťaziť?
 

 

Rekuperačná jednotka zbaví vzduch nečistot.Prach, peľ, nečistoty - naši neviditeľní nepriatelia

Mohlo by sa zdať, že boj proti nepriateľovi, ktorého ani nevidíme, bude vopred prehratý. Čiastočky prachu, peľu a ďalších nečistôt sa do našich domovov dostávajú otvorenými oknami počas vetrania. Bežne je nemáme šancu zaregistrovať a zachytiť. Mnoho domácností preto túto prácu prenecháva špeciálnym zariadením, ktorá vzduch prečistí a dokonca aj ušetria náklady na energie. Reč je o obľúbených rekuperačných jednotkách.
 
 

 

Rekuperačná jednotka do jednej miestnostiRekuperácia ako účinný štít

Ako rekuperačná proces funguje? Rekuperačná jednotka dokáže z miestnosti účinne odsať vydýchaný odpadový vzduch. Na jeho miesto naopak privádza čerstvý vonkajší vzduch, ktorý pred vstupom do miestnosti ohrieva pomocou tepelnej energie, ktorú získava z odvedeného vzduchu.

 

Tento proces zaistí bezpečné a efektívne vyvetraní miestnosti i úsporu peňazí. Strata tepla je počas neho totiž minimálna.
 

 

 

Rekuperačná jednotka nájde využitie v rodinnom domčeku, ale aj v jednoizbovom byte. Naše rekuperačné jednotky do jednej miestnosti môžete umiestniť aj do kúpeľne či technickej miestnosti. Všade tam si môžete užívať kvalitného vzduchu.              

 

 

Ako sa popasovať s usadenými nečistotami?


Rekuperácia síce vďaka svojmu filtru zabráni vstupu nečistôt z vonkajšieho prostredia, ale prach prirodzene vzniká aj vnútri našich obydlí. Ako udržať svoj domov v čistote a predísť tak alergiám a ďalším problémom, ktoré by mohli baktérie a plesne ukryté v týchto nečistotách spôsobiť?
.
Nezabudnite na pravidelné upratovanie vrátane čistenia matracov a kúrenie.Pri upratovaní odporúčame využiť handričku navlhčenú špeciálnym prostriedkom na prach. Obyčajnú prachovkou by ste prach len zbytočne rozvírili a po čase by sa na povrchu znovu usadil. Nezabudnite tiež na pravidelnú výmenu lôžkovín.

 

Okrem obliečky a prestieradiel sa venujte aj matracom. Ich povrch povysávajte a dôkladne vyčistite. Vyskúšať môžete aj domáce čistič zložený z jedlej sódy, vody a vonného olejčeka. Zmes pomocou rozstrekovača aplikujte na matraci, nechajte pôsobiť a opäť ju povysávajte. Nevynechajte ani lamely vykurovacích telies, koberce a záclony. Aj v tých sa prach rád drží.

 

 

 

Neviete si s výberom rekuperačné jednotky rady? Poradíme vám, aká sa hodí do rodinného domu, aj ktorú zvoliť do menšieho bytu. Pomocnú ruku vám podáme aj v prípade inštalácie. Kontaktujte nás, zodpovieme všetky vaše otázky.                         

 

 
 
 
Neviete si s výberom rekuperačné jednotky rady? Poradíme vám, aká sa hodí do rodinného domu, aj ktorú zvoliť do menšieho bytu. Pomocnú ruku vám podáme aj v prípade inštalácie. Kontaktujte nás, zodpovieme všetky vaše otázky.

Rekuperačné jednotky


Prečo nakúpiť od Multi-VAC

  • Silná zavedená spoločnosť
  • Priamy dovozca, jednička z odboru
  • 30 dní záruka spokojnosti
  • Kvalitný tovar z krajín EÚ
  • Teraz dobierka len 13,50 EUR
  • Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme rovnaký pracovný deň

© 2020, Multi-VAC spol. s r.o.

| Prehlásenie o prístupnosti | Mapa stránok

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Využívá systém pro správu e-shopů Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0 | CSS 3