X
Produkt bol pridaný do objednávky.

e-vetranie.ske-shop so spoľahlivou vzduchotechnikou

Váš košík je prázdny

[x]

Prihlásiť sa

Aktuality Objavte jedinečný dizajn a funkčnosť nástenných ventilátorov

Novinky

29.06.2021 14:59

Objavte jedinečný dizajn a funkčnosť nástenných ventilátorov

Nielen podzemné priestory sa prakticky nezaobídu bez pomoci zariadení ako sú ventilátory. Nástenný ventilátor obmieňa vzduch v miestnosti a zabraňuje vzniku plesní, preto je aj zotrvanie v nej zdravšie. Poďme sa pozrieť, aký typ nástenného ventilátora zvoliť do príslušnej miestnosti, a prečo je tak prínosné ho vlastniť.

Ako vybrať nástenný ventilátor?

Výber ventilátora spočíva najmä v tom, v akej miestnosti chcete, aby odvádzal svoju prácu. Využívajú sa predovšetkým v miestnostiach, ktoré je ťažké odvetrávať, ako je kúpeľňa, garáž, špajzu alebo dielňa. Medzi hlavné výhody patrí ich malý rozmer a elegantný dizajn, preto sa hodí takmer kamkoľvek. 

Každý typ vzduchotechniky sa líšia svojimi funkciami. Na toaletu zvolíte iné zariadenie než do spomínanej garáže. Na WC a do kúpeľne sú ideálne nástenné ventilátory s časovým dobehom, pretože beží spustenie beží tak dlho, ako len si ho nastavíte. Zároveň v prostredí s väčšou vlhkosťou nie je od veci siahnuť po variante s hygrostatomVentilátory s čidlom vlhkosti sa spúšťa samy na základe vami nastavenej úrovne vlhkosti v miestnosti.

Ak vám záleží nielen na vzhľade, existujú presne pre vás zariadení, ktorými si skrášlite priestor o niečo viac. Dizajnové ventilátory sú nielen elegantný, ale aj naozaj funkčné a využijete ich podľa potreby od kúpeľne po kuchyňu.

Externé nástenné ventilátory zase dokážu odsávať viac miestností naraz či už v domácnosti alebo v komerčných priestoroch, a to bez výrazného hluku. Tu záleží, či plánujete jednotku umiestniť do svojej domácnosti alebo do komerčného priestoru, pretože veľké miestnosti vyžadujú zariadenie s nepretržitou prevádzkou.

Benefity nástenných ventilátorov

Medzi ich hlavné výhody patrí dokonalý systém odvetrávania spolu s malým rozmerom a elegantným dizajnom, ktorý nebude narušovať vzhľad steny v miestnosti. Ventilátory sa zbavujú pachov, výparov, prachu, mastnoty a ďalších znečistenia. Zároveň regulujú vlhkosť v miestnosti, čím zabraňujú vzniku plesní a zotrvanie v priestore je tak bezpečnejšie.

Ventilátory zapadnú do každého interiéru. Pri výbere treba premyslieť, či potrebujete odvetrávať domácnosti, alebo komerčné priestory, pre ktoré je potrebné siahnuť po zariadení určenom k ​​nepretržitej prevádzke. Zároveň k odvetrávanie dielní či priemyselných skladov siahnite po hobby ventilátoroch. Všetky ventilátory sú navyše minimálne hlučné a jednoduché na údržbu.


Rekuperačné jednotky


Prečo nakúpiť od Multi-VAC

  • Silná zavedená spoločnosť
  • Priamy dovozca, jednička z odboru
  • 30 dní záruka spokojnosti
  • Kvalitný tovar z krajín EÚ
  • Teraz dobierka len 13,50 EUR
  • Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme rovnaký pracovný deň

© 2021, Multi-VAC spol. s r.o.

| Prehlásenie o prístupnosti | Mapa stránok

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Využívá systém pro správu e-shopů Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0 | CSS 3